DCspine blijft flink groeien en breidt team uit met twee nieuwe collega’s

DCspine groeit hard. En dat betekent ook uitbreiding van ons team. In maart en april is ons team uitgebreid met twee ervaren personen die ieder in hun vakgebied zullen zorgen dat de kwaliteit verder verbeterd wordt en dat we onze diensten sneller kunnen blijven doorontwikkelen.

Per 1 maart 2020 is Suzanne begonnen als Finance Manager.

‘Mijn naam is Suzanne van Dijk. Begin maart ben ik gestart als nieuwe collega bij DCspine. Ik ben enorm blij en trots dat ik onderdeel mag gaan uitmaken van het innovatieve DCspine team. Met mijn achtergrond als interim Controller bij o.a. HEMA, DSM, Stork en Atos zal ik de komende periode de nieuwe rol van Finance manager gaan vervullen bij DCspine. Het is een mooie uitdaging dat ik mag gaan bijdragen aan verdere professionalisering van dit jonge en sterk groeiende bedrijf. Ik kijk ernaar uit om een verbeterslag te gaan maken in de financiële rapportages en processen, zodat we ons kunnen focussen op innovatie, groei en het nog beter bedienen van onze klanten.’

Per 1 april 2020 is David Jansen begonnen als Network Operations Manager.

“Ik ben David Jansen en ben sinds 1 april actief als Network Operations Manager bij DCspine. Ik kende DCspine al als een gedreven, dynamische club met veel ambitie en technische diepgang. Na het lezen van de vacature was ik dan ook direct enthousiast. Zelf heb ik veel werkervaring bij managed service providers. Met mijn inhoudelijke kennis van systemen en netwerken zal ik een bijdragen leveren aan de stabiliteit van de operatie en de continuïteit in de persoonlijke en technische ontwikkeling. Er staat veel op de agenda en er zijn nog zoveel meer kansen. Samen met het netwerk- en softwareteam ga ik daar inhoud en structuur aan geven zodat we kunnen blijven bouwen aan relevante, intuïtieve, slimme, schaalbare en bovenal robuuste diensten. Een memorabele start heb ik gemaakt. Een bijzondere dag, in een bijzondere periode, in een bijzonder bedrijf. Zelfs in deze tijd met fysieke afstand en veel videogesprekken zijn mijn collega’s spontaan en heel toegankelijk. Er is veel interactie en de samenwerking is erg goed waardoor ik me nu eigenlijk al thuis voel. Ik heb er erg veel zin!’

Wij wensen Suzanne en David heel veel succes en plezier bij DCspine!